طرح نابودی ایران در ناتو پیگیری میشود.

ابتدا گمان میرفت پشت پرده تنش های قومی و تجزیه ظلبی در ایران در این سالهای اخیر اسرئیل و ترکیه نشسته اند اما با پیان عضو کمسیون اروپا در شبکه اجتتماعی x توییتر سابق پشت پرده گروه های تروریستی تجزیه طلب افشا شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان :

یکی از اعضای کمیسیون ناتو از نقشه این نهاد نظامی برای تجزیه ایران پرده برداشت.

«گانتر فلینگر» عضو کمیسیون ناتو با انتشار تصویری از نقشه تجزیه‌شده ایران از طرح بی اساس ناتو پرده برداشت و نوشت: ۳۰۰ عضو پیمان ناتو آماده اجرای تجزیه این کشور تا سال ۲۰۳۰ هستند.

وی مدعی شد: با تجزیه برخی کشورها، دنیای بهتری ساخته خواهد شد!

بار ها آمریکا در واکنش به حملات هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گروهک های تروریستی و آدم کش شمال غرب خط و نشان کشیده بود و این چنین خود را حامی تروریست های کمونیست نشان داده بود حالا با پیام گانتر فیلنگر عضو کمسیون ناتو مشخص میشود پرژه بزرگی در حال اجراست تا تمام رقبایی غرب همچون چین, ایران,روسیه و برزیل حتی متحد اروپا در اسیا یعنی هند از میان برداشته شوند.

این پرژه مربوط به تجزیه بسیاری از کشور ها است تا تعداد کشور های سازمان ملل از 200 به 300 کشور برسد.

این طرح مربوط به پرژه نظم نوین جهانی است و قرار است دیکتاتوری باکنداری غربی برای قرن ها مسلط به تمام سیاره کرد و غرب برای فرامنروایی بر سیاره هیچ مانعی در پیش نداشته باشد.

افشایی این رح در اثر عقب نشینی ناتو در برابر بریکس که مدت کوتاهی بعد بزرگتر خواهد شد افشا شد و به نوعی هشدار به کشور های بریکس و پیمان شانگهای است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *