خیانت ما به ایران

یکی از بزرگترین جنایات تاریخ ایران علیه بشریت رها کردن حال کردهای ایرانی تبار به حال خود در حالی که ترک ها و عربی های به خون مردم ایران تشنه کردها را به دلیل ایرانی بودن می کشتند. 

اگر امروز در عفرین این شهر آریایی کردها جان میدهند،به دست عرب های ارتش آزاد سوریه جان میدهند مورد آدم ربایی یا شکنجه قرار میگیرند تنها به دلیل ایرانی بودن آن است. 

تجربه نشان داده است بزرگترین ارزش در میان جامعه انسانی وفاداری به خون و نژاد است . ایران با حمایت بسیار از اعراب شیعه و سنی سوریه و عراق در نهایت کوچکترین دستاوردی به دست نیاورد و کردها در شمال عراق با وجود حمایت و همبستگی با آمریکا در نهایت رها شدند و یا بسیار زود رها خواهند شد تا زیر ضربات ارتش های اعراب و ترکیه خورد شوند. ما ایرانیان لازم است ارتش بزرگ آریایی را تاسیس کنیم. از شرقی ترین نقطه تاجیکستان تا غربی ترین نقطه کردستان بزرگ. 

ارتش آریایی تنها ارتشی است که از جان و مال و ناموس مردم آریایی دفاع میکند.  

کردهای قسد این گروه رزمی که پایتخت داعش را فتح کردند و ده ها هزار کشته دادند امروز در حال کشته شدن به دست ارتش خبیث ترکیه در سکوت امریکا هستند. بدانیم آریایی ها تنها هستند و تنها امید آریایی ها اتحادیه آریایی و ارتش بزرگ آریایی است. بزرگترین وظیفه ارتش آریایی ایجاد کشور بزرگ کردستان بزرگ با ترکیب کردستانهای سوریه,کردستان عراق و کردستان ترکیه است

 پاینده ایران از بدخشان تا عفرین

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *